جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار منتخب


با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛ مجوز مجلس به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی جهت توسعه مراکز آموزشی
نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه 27 تیرماه)، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را مجاز به دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای توسعه مراکز آموزشی دانستند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه 27 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، با اصل ماده واحده این لایحه با 181 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 238 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.
 ١٠:٥٣ - يکشنبه ٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت هفته ملی مهارت
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای متن پیام مذکور به شرح زیر است
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای متن پیام مذکور به شرح زیر است
 ٠٨:٣١ - يکشنبه ٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
6 مرداد
6 مرداد
روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای
 ١١:٥٠ - سه شنبه ٢٩ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور صورت گرفت؛ ارائه آموزش های شغلی در طرح سرباز ماهر/ آموزش ۲۷ هزار سرباز در سه ماهه اول سال جاری
حبیب عرفان منش، مدیر کل راهبری اجرای آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، از ارائه آموزش های شغلی در طرح سرباز ماهر و آموزش ۲۷ هزار سرباز در سه ماهه اول سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حبیب عرفان منش، مدیر کل راهبری اجرای آموزش سازمان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اعلام این خبر گفت: طرح سرباز ماهر عمدتا مهارت‌های شغلی و بعضا مهارت‌های شایستگی را شامل می‌شود، مهارت‌های شغلی مرتبط با مهارت‌های لازم برای ورود به یک شغل است که ازابتدا تا انتهای یک شغل را در سطوح مختلف افراد کارآموز آموزش می‌بینند.
 ٠٨:٢٥ - شنبه ٢٦ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برای اولین بار مرحله انتخابی مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری وب به صورت آنلاین برگزار شد
مرحله انتخابی نوزدهمین مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری وب از رشته های گروه فناوری اطلاعات برای اولین بار به صورت متمرکز و آنلاین 17 و 18 تیرماه سال جاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مهدی دارائی، مدیر مسابقات ملی و بین المللی مهارت سازمان با اعلام این خبر گفت: رشته فناوری وب برای اولین بار در دوره های برگزاری مسابقات ملی مهارت با استفاده از ظرفیت و بستر سامانه های آموزش و سنجش الکترونیک سازمان به صورت آنلاین برگزار شد.
 ١٠:٢٩ - دوشنبه ٢١ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
به میزبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ نشست توسعه همکاری های بین الملل در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای ایران و نیجر برگزار شد
در سفر هیئت وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر به ایران، محمن میکسووا موصطفی، قائم مقام وزیر آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر و هیئت همراه، با علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، 16 تیرماه سال جاری، در محل این سازمان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هاشمی در ابتدای این نشست ضمن تقدیر از اراده و نقش سفیران دو کشور ایران و نیجر در توسعه روابط متقابل گفت: سفیران کشورها نمایندگان عالی دولت ها و صدای ملت ها هستند و در تحقق اهداف ترسیم شده کشورها نقش مهمی را می توانند ایفا کنند.
 ٠٧:٥٥ - شنبه ١٩ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازديدکنندگان اين صفحه: 6777 | بازديدکنندگان امروز: 163 | کل بازديدکنندگان: 757788 | بازديدکنندگان آنلاين: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.6101 ثانيه