جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار منتخب


رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور خبر داد: تدوین ۱۰۶ استاندارد آموزشی و مهارتی ویژه افراد دارای معلولیت
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: ۱۰۶ استاندارد آموزشی و مهارتی ویژه افراد معلول تدوین شد تا نقش به سزایی در اشتغال آنان به خصوص نابینا و کم بینا که از هوش و ذکاوت بسیار بالایی برخوردارند، ایفا کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا» در بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه ای اظهار داشت: در حقیقت کسب مهارت های متناسب با شرایط گروه هدف سازمان بهزیستی در ایجاد و پایداری اشتغال حائز اهمیت است و اظهار داشت: در سال جاری، ۱۵ کارگاه مهارتی ویژه‌ی افراد دارای معلولیت و خصوصاً نابینایان عزیز در ۱۵ استان کشور که دارای بیشترین آمار افراد معلول است، راه اندازی می شود.
 ٠٩:٣٣ - شنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی کلید خورد
معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ی کشور از آغاز ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی حسین شهریور با بیان اینکه این دوره از مسابقات در 43 رشته و 6 گروه تخصصی برگزار می شود، گفت: این دوره از مسابقات با همکاری و مشارکت نهادهای آموزشی، شرکای بخش دولتی و خصوصی برگزار می شود.
 ٠٩:٢٥ - پنج شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورطی پیامی، روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ «غلامحسین حسینی نیا»، طی پیامی ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. در این پیام آمده است:
 ٠٨:٠٩ - چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور: گسترش نهضت مهارت آموزی اقدامی ملی در راستای گسترش آموزش‌های مهارتی و مهارت‌افزایی کارجویان و شاغلان است
معاونین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان بهزیستی کشور در راستای هم افزایی در گسترش آموزش های مهارتی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شماره چهار خواهران و برادران بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با اشاره به 106 استاندارد آموزشی و مهارتی ویژه افراد دارای معلولیت، بیان داشت: اعتقاد این سازمان بر این است که افراد دارای معلولیت به خصوص عزیزان نابینا و کم بینا که از هوش و ذکاوت بسیار بالایی برخوردارند و فقدان مهارت های مورد نیاز بازار کار این عزیزان، نقش به سزایی در اشتغال آنان ایفا می کند.
 ٠٨:٠٦ - چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برپایی میز خدمت در 31 مرکز استان و 138 شهرستان کشور، حاصل تلاشگران و فعالان حوزه مهارت آموزی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برپایی ۱۶۹ میز خدمت همزمان در سراسر مصلاهای نماز جمعه با شعار «رزمایش گسترده جهادگران فاطمی» خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ غلامحسین حسینی نیا، با بیان اینکه برپایی میز خدمت در راستای ارائه خدمات مطلوب و تکریم ارباب رجوع صورت پذیرفت، اعلام داشت: رزمایش گسترده جهادگران فاطمی با همت حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج و دفاتر روابط عمومی با حضور مدیران کل و کارشناسان آموزش، پژوهش سنجش مهارت ادارات کل و مراکز در همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
 ٠٨:٠٦ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای ارائه خدمات مطلوب و تکریم ارباب رجوع صورت می پذیرد؛ برپایی 100 میز خدمت سازمان آموزش فنی و حرفه ای با شعار رزمایش گسترده جهادگران فاطمی همزمان در سراسر کشور
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برپایی 100 میزخدمت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مصلی‌های نماز جمعه استان ها و شهرستان ها با شعار رزمایش گسترده جهادگران فاطمی در راستای ارائه خدمات مطلوب و تکریم ارباب رجوع صورت می پذیرد، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ «غلامحسین حسینی نیا»، با بیان اینکه این رزمایش با همت حوزه مقاومت بسیج مجموعه در سراسر کشور، برگزار می شود، هدف از برپایی میز خدمت را ارتباط مستقیم با شهروندان و ارتقا کیفی ارائه خدمات برشمرد.
 ١٠:٥١ - پنج شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
گامی دیگر در راستای توسعه آموزش های مهارتی؛ پیگیری در اختصاص بودجه مصوبات سفر رئیس جمهور به تجهیز و تعمیر مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از پیگیری اختصاص بودجه مصوبات سفر رئیس جمهور به تجهیز و تعمیر مراکز آموزشی در کشور با همراهی نهاد ریاست جمهوری، سازمان برنامه و بودجه، استانداران و مسئولین مربوطه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ «امیر میمنت آبادی» با بیان اینکه عمده این مصوبات در حوزه عمرانی با تأکید بر تجهیز و تعمیر مراکز آموزشی در راستای توسعه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار بوده است، افزود: یکی از چالش‌‍‌های اساسی کشور، بیکاری است که ضروری است تدابیری اثربخش و سریع در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اتخاذ شود که مهم ترین آنها گسترش کمی و ارتقای کیفی آموزش‌های فنی و مهارتی در کشور است.
 ١٠:٣٨ - پنج شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
هدف‌گذاری وزارت مردم برای توسعه صادرات به لبنان
نشست تبیین ظرفیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف توسعه صادرات محصولات شرکت های تابعه با حضور معاون وزارت امور اجتماعی لبنان و نماینده جهاد البناء در دفتر بین‌الملل وزارت مردم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حامد فروزان» مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست توسعه همکاری‌ها با لبنان که با حضور معاون وزارت امور اجتماعی لبنان و محمد الحاج نماینده جهاد البناء حزب‌الله لبنان برگزار شد، به سابقه دوستی دو کشور و سطح بالای همکاری‌های اقتصادی و سیاسی اشاره کرد و گفت: برای هرگونه توسعه تجارت با لبنان آمادگی داریم.
 ٠٨:٤٠ - سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشوراعلام کرد؛توسعه آموزشگاه‌های آزاد فنی‌و‌حرفه‌ای سیاست دولت مردمی سیزدهم
رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشوراعلام کرد؛توسعه آموزشگاه‌های آزاد فنی‌و‌حرفه‌ای سیاست دولت مردمی سیزدهم
رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور با اشاره به اجرایی شدن سه طرح ملی در سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای کشور، گفت: یکی از این طرح‌ها با عنوان نخلستان ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است که متناسب با رشته آنان بازار کاری وجود ندارد و در قالب این طرح به آنها در مدت ۶ ماه مهارت‌های فناوری اطلاعات(IT) آموزش داده می‌شود که در کشور ۵۰۰ هزار فرصت شغلی در این زمینه وجود دارد.
 ٠٨:١٩ - سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازديدکنندگان اين صفحه: 7939 | بازديدکنندگان امروز: 184 | کل بازديدکنندگان: 837309 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4440 ثانيه