access deny


دیدار سید نوراله هدایت، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با سردار مصطفایی، فرماندهی نیروی انتظامی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، سید نوراله هدایت، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار با فرماندهی نیروی انتظامی استان گفت: ساختن کشور و ایجاد اشتغال نیازمند علم و دانش است،بدون دانش امکان حرکت رو به جلو وجود  ندارد

سید نوراله هدایت  بیان داشت: دانش مد نظر است  که تصمیم گیران و تصمیم سازان در برنامه ریزی از آن استفاده کنند،دانش مد نظر است که در آن کار بلدی و آچار بدستی نهضت است.

وی با بیان اینکه  برای رشد و توسعه و فراهم نمودن بستر اشتغال به مهارت نیاز داریم،بیان داشت:امروزه شرایط کاملاً عوض شده است و مشاغل جدید وارد عرصه اقتصادی شده‌اند و بنابراین بر اساس نیازسنجی آموزش مهارتی مشاغل جدید باید در برنامه اجرایی باشد.

 هدایت اظهار داشت:اعتقاد داریم که آموزش های مهارتی نسبت به آموزش های رسمی آموزش و پرورش  و وزارت علوم افراد را به اشتغال نزدیک می کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با تاکید بر اینکه قرارگاه مهارت آموزی نیروی انتظامی یکی از شرکای اجتماعی ماست ،اظهار داشت:قرارگاه مهارت آموزی نقش پر رنگی را در حمایت از آموزش های فنی و حرفه ای ایفا می کند و ما این آمادگی را داریم که برای سربازان وظیفه و خانواده کارکنان دوره های مهارتی مورد نیاز را برگزار کنیم.

فرماندهی نیروی انتظامی استان ضمن تاکید براهمیت مهارت آموزی دراشتغال افراد جامعه ،گفت: :تشکر ویژه از مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان که بجد پیگیر اجرای آموزش های مهارتی هستند،هر سازمانی به افراد آموزش دیده نیاز دارد تا بتواند ماموریت خود را به درستی انجام دهد، چرا که آموزش باعث تغییر در رفتار فرد گیرنده می شود.

 سردار مصطفایی در پایان این دیدار گفت:آموزش های ارائه شده توسط فنی و حرفه ای با توجه به ساختارش می تواند زمینه احراز شغل را برای فرد ایجاد کند و یکی از معضلات جامعه بیکاری است که آموزش فنی و حرفه ای می تواند با ارائه آموزش های خوب بیکاری را در جامعه کاهش و زمینه اشتغال را فراهم آورد.

 

<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>شنبه ١١ تير ١٤٠١</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: