access deny


تهیه گزارش خبری از فعالیت های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک یاسوج

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد ،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد از تهیه گزارش خبری از فعایت های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک یاسوج خبر داد.

 

سید نوراله هدایت با اعلام این خبر گفت: این  گزارش خبری توسط صداوسیمای مرکزاستان کهگیلویه وبویراحمد از برنامه های طرح تابستان مهارت و اوقات فراغت در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ ای شماره یک یاسوج صورت گرفت.

وی بیان داشت:  در این گزارش برنامه های طرح تابستان مهارت برای دانش آموزان،دانشجویان و متقاضیان کار شهر یاسوج معرفی شد .

بنا براین گزارش ،اجرای طرح تابستان مهارت  در ۱۱ مرکز آموزشی ثابت و  در ۳۰۰ استاندارد شایستگی در خوشه های صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر در حال انجام است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این خبر اظهار داشت: یکی از ظرفیت‌های خوب و کارآمد  این طرح آموزش کار در محیط واقعی است که علاوه بر ظرفیت مرکز آموزشی می توان از ظرفیت اصناف و صنایع بهره برد که این منجر به افزایش خلاقیت، مهارت آموزی و کارآفرینی در دانش آموزان خواهد شد و با ارائه این آموزشها دانش آموزان می‌توانند مسیر آینده شغلی خود را مشخص نمایند.

 

 

<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>چهارشنبه ١ تير ١٤٠١</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: