جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? بیانیه حفظ حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم خصوصی


به وب سایت اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان کهگیلویه وبویراحمد خوش آمديد. اين اداره كل برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه در خصوص امنيت اطلاعات، محتوي وب سايت، پست الكترونيكي و اكانت ها به شرح مواردي مي پردازيم:

امنیت اطلاعات
ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد.

محتوی تارنما
به غیر از درج رويدادها و تازه ها و اطلاع رسانی هاي لازم، مخاطبين مي توانند از طريق دفترچه هاي راهنما، دستور العمل و بخشنامه هاو .... به محتواي سايت دسترسي پيدا كنند. اكثريت مطالب با نظارت مدير كل مجموعه و واحد روابط عمومي بر روي تارنما قرار مي گيرد.


پیوندها
در این وب سایت و وب سایت های زیر مجموعه آن پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت آموزشي است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.

بازديدکنندگان اين صفحه: 580 | بازديدکنندگان امروز: 28 | کل بازديدکنندگان: 890188 | بازديدکنندگان آنلاين: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5130 ثانيه