شعار سال
شنبه 12 اسفند 1402

بیانیه توافق سطح خدمات  تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد

مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد به آگاهی می رسد:

 

۱- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد . در صورت بروز هر گونه اشکال و نقض فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

۲- تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از طریق “منوی سمت راست  —> اعلام تخلفات آموزشی ،اداری و مالی ” فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت  تماس برقرار نمایید.

 

۳-تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد امکان دریافت  نظرات ، پیشنهادات و گزارشات مربوط به   خدمات ارائه شده به شما متقاضیان گرامی را از طریق “منوی سمت راست  —> تکریم ارباب رجوع و یا از منو اصلی بالای سایت —->تکریم ارباب رجوع ” فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت  تماس برقرار نمایید.

 

۴-تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد تمامی شماره تماس با مسئولین و مراکز دولتی را برای  شما متقاضیان گرامی را از طریق “منوی اصلی بالای سایت  —>ارتباط با ما —>تماس با ما ” فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت  تماس برقرار نمایید.

 

۵-تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد امکان ارسال پیام الکترونیکی به مدیر کل را برای شما متقاضیان گرامی را از طریق “منوی اصلی بالای سایت  —> ساختار تشکیلاتی  —> مدیر کل  —>  ارتباط با مدیر کل ” فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت پیام ارسال نمایید.

 

۶-تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد امکان راهنمای شناسنامه خدمت  ارائه شده توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  را برای متقاضیان گرامی را در انتهای همین صفحه  فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت مطالعه نمایید.

 

۷-تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد امکان تجمیع خدمات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را برای شما متقاضیان گرامی را از قسمت میز خدمت  —> میز خدمت الکترونیکی” فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت  ارائه خدمت نمایید.

 

۸-تارنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد امکان  پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از طریق “منوی سمت راست  —>پیگیری درخواست و سفارش  ” را فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت  تماس برقرار نمایید.

 

۹- به محض دریافت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

 

۱۰-استفاده شما از خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  مستلزم پذیرفتن مفاد این توافق نامه و رعایت قوانین و شرایط میباشد.

 

۱۱- اطلاعات خصوصی که از این طریق وصول می‏گردد،دراختیارعموم قرارنمی‌گیرد.

 

 

بیانیه توافق سطح خدمات شناسه دار سازمان

 

۱-توافق سطح خدمات برگزاری دوره های آموزشی مهارت                            

۲-توافق سطح خدمات مسابقات آزاد مهارت

۳-توافق سطح خدمات ثبت نام و برگزاری آزمون ادواری ، صنعت ساختمان و تفاهم نامه

۴-توافق سطح خدمات صدور گواهینامه مهارت

۵-توافق سطح خدمات تمدید و تعویض گواهینامه

۶-توافق سطح خدمات پاسخ به استعلام گواهینامه مهارت

۷-توافق سطح خدمات مسابقات مهارت معلولین

۸-توافق سطح خدمات مسابقات ملی مهارت

۹-توافق سطح خدمات صدور /تمدید ابلاغ مربیگری و مدیریت

۱۰-توافق سطح خدمات مشاوره آموزشی و هدایت شغلی

۱۱-توافق سطح خدمات نظارت بر دوره های آموزشی آموزشگاه های آزاد

۱۲-توافق سطح خدمات صدور /تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه آزاد

۱۳-توافق سطح خدمات تهیه استاندارد های آموزشی

 

سایر پیوندها
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین