شعار سال
سه شنبه 26 تیر 1403

بیانیه حفظ حریم خصوصی


به وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه وبویراحمد خوش آمدید. این اداره کل برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه در خصوص امنیت اطلاعات، محتوی وب سایت، پست الکترونیکی و اکانت ها به شرح مواردی می پردازیم:

امنیت اطلاعات
ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد.

محتوی تارنما
به غیر از درج رویدادها و تازه ها و اطلاع رسانی های لازم، مخاطبین می توانند از طریق دفترچه های راهنما، دستور العمل و بخشنامه هاو .... به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند. اکثریت مطالب با نظارت مدیر کل مجموعه و واحد روابط عمومی بر روی تارنما قرار می گیرد.


پیوندها
در این وب سایت و وب سایت های زیر مجموعه آن پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت آموزشی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود..

سایر پیوندها
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین