انتصاب سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «حسن کامرانی فر» به سمت «سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی» منصوب شد.
 ١٠:٥٩ - چهارشنبه ٦ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین جلسه کمیته مهارت آموزی در نظام غیررسمی کارجویان ذیل کارگروه مهارت آموزی تشکیل شد
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تشکیل نخستین جلسه کمیته مهارت آموزی در نظام غیررسمی کارجویان زیر مجموعه کارگروه تخصصی آموزش های مهارتی شورای عالی اشتغال خبر داد.
 ١٠:٥٨ - چهارشنبه ٦ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: آموزش زیر بنای توسعه کشور است
غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آئین انعقاد تفاهم نامه سه جانبه مسابقات بین المللی مهارت در کرمان گفت: آموزش زیر بنای توسعه کشور است.
 ٠٨:٥٠ - چهارشنبه ٦ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در آیین تجلیل از بانوان نمونه مطرح شد؛عدم منافات حضور اجتماعی زنان با الگوی زندگی فاطمی (س) و اثربخشی بانوان در پیشرفت و توسعه کشورمان با تأسی از آن حضرت
معاون توسعه مديريت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آیین تجلیل از بانوان نمونه و بزرگداشت میلاد باسعادت بانوی دو عالم، بیان داشت: حضور اجتماعی زنان منافاتی با الگوی زندگی فاطمی ندارد و بانوان در همه عصر ها و نسل ها می توانند با تأسی از این حضرت نقش اثربخشی در پیشرفت و توسعه کشورمان داشته باشند.
 ١٥:٣٤ - سه شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با تأکید رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت پذیرفت؛خدمات رسانی موکب گروه جهادی «یاوران مهارت» به هم وطنان سیل زده جنوب کرمان
با تأکید رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در پی وقوع سیل در بسیاری از روستا‌ها و برخی از شهر‌های جنوب استان کرمان و شرایط بحرانی، خدمات رسانی موکب گروه جهادی «یاوران مهارت» به هم وطنان سیل زده توسط گروهی از مربیان و کارکنان این سازمان در حرکتی خدا پسندانه و جهادی انجام شد.
 ١٢:٣٦ - سه شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گرگان با مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان دیدار کرد
در راستای تعامل آموزشی و حمایت از زندانیان حسینی امین، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گرگان، با سیدعلیرضا حسینی طلب، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان، دیدار و گفتگو کرد.
 ١٠:٣٠ - سه شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و شرکت دانش بنیان اینترنت اشیاء ایرانیان منعقد شد
با هدف توسعه آموزش های نوین و هوشمند به منظور پاسخگویی نیازهای بازار کار به مهارت آموختگان صاحب صلاحیت، تفاهم‌نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و شرکت دانش بنیان اینترنت اشیاء ایرانیان منعقد شد.
 ١٠:١٦ - سه شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم‌نامه همکاری مشترک چهار جانبه بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه کیف و کفش چرم استان و شرکت زیلان ترکیه منعقد شد
تفاهم‌نامه چهار‌جانبه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه کیف و کفش چرم استان و شرکت زیلان ترکیه به منظور گسترش همکاری‌ها و انتقال فناوری های تزریق زیره کفش و ارائه آموزش‌های مربوطه در این استان منعقد شد.
 ١٢:٠٠ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برای اولین بار به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در کشور اجرا شد: برگزاری مسابقات آزاد مهارت طراحی و ساخت کفش چرمی زنانه
مسابقات آزاد مهارت‌ طراحی و دوخت کفش چرمی زنانه روز جمعه به میزبانی اداره ‌کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان برگزار شد.
 ١١:٣٤ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست بررسی اجرای تفاهم‌نامه اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای وبنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان
نشست بررسی اجرای تفاهم‌نامه همکاری اداره کل آموزش فنی وحرفه ای و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان با هدف آموزش مهارت به جامعه ایثارگری جهت ورود به بازار کار برگزار شد.
 ١٠:٣٣ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>