access deny


جمعی از کارکنان اداره فنی و حرفه ای شهرستان چرام در دیدار صمیمی با فرماندار شهرستان موضوعات و مشکلات این مجموعه را بیان کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،جمعی از کارکنان اداره فنی و حرفه ای شهرستان چرام در دیدار صمیمی با فرماندار شهرستان موضوعات و مشکلات این مجموعه را بیان کردند.

فرماندار شهرستان چرام در این دیدار گفت: یکی از مشکلات شهرستان عدم مهارت آموزی و توانمندی فارغ التحصیلان پس از گذراندن دوره تحصیل است..

توفیقیان افزود: جوانان شهرستان می توانند با گذراندن دوره های حرفه آموزی در فنی و حرفه ای به تکنیسن های ماهری تبدیل شوند که این نشان از اهمیت کار این مجموعه در بحث توانمند سازی نیروی انسانی دارد.

رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان چرام در این برنامه اظهار داشت: مهارت آموزی و توانمند سازی نیروهای جوان شهرستان یکی از وظایف این اداره می باشد و در طول سالهای گذشته با وجود کمبود امکانات و فضای آموزشی مناسب این کار به نحو مطلوبی انجام شده است..

حبیب آبرومندپناه با بیان اینکه در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان چرام دوره های مختلف حرفه آموزی برای جوانان برگزار می شود، افزود: مهمترین مشکل این مرکز کمبود فضای آموزشی مناسب است..

وی با بیان اینکه چندین سوله آموزشی این مرکز به صورت نیمه ساخته باقی مانده است، گفت: در صورت تامین اعتبار و راه اندازی این سوله ها بخش زیادی از مشکلات آموزشی این مرکز مرتفع می شود..

آبرومندپناه افزود: در صورتی که سایر دستگاه های اجرایی و دهیاری ها با مجموعه فنی و حرفه ای همکاری داشته باشند می توانیم در حرفه های مختلف آموزش بهتری ارائه دهیم.<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>چهارشنبه ٨ دی ١٤٠٠</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: