جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > رونمایی و بهره برداری از 8 دستگاه خودرو سواری کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته اتومکانیک


رونمایی و بهره برداری از 8 دستگاه خودرو سواری کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته اتومکانیک

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از مراسم رونمایی و بهره برداری از 8 دستگاه خودرو سواری چری کارگاه های  آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته اتومکانیک خبر داد.

فرج اله راد بیان داشت: بروز رسانی تجهیزات کارگاه های آموزشی اتومکانیک سراسرکشور که به صورت پایلوت،بيست و پنجم بهمن ماه در استان هرمزگان اجرا شد که در همین راستا جهت بویراحمد تجهیز کارگاههای اتوماتیک مراکز آموزشی استان با تخصیص 8 دستگاه خودرو سواری که به صورت همزمان با سراسر کشور به این اداره کل تحویل داده شد.

وی اظهار داشت:خرید این خودروها با هدف آموزش برای حرفه های مرتبط با اتومکانیک در اختیار مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان قرار گرفت.

راد تصریح کرد: انجام این طرح، مهارت آموزی و تربیت افراد متخصص و دارای مهارت فنی در بخش های مختلف آموزشی در سطح استان نشان می دهد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تاکید کرد:در مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان تعداد 7 کارگاه آموزشی اتومکانیک وجود دارد و سهم هر کارگاه یک خودرو می باشد.

راد گفت:در 10 ماهه سال 96 در مراکز آموزشی یاسوج،برادران دهدشت،بهمئی،برادران گچساران،دنا و باشت 925 نفر و حدود 181 هزار و 335 نفر ساعت در بخش صنعت آموزش مهارتی ارائه شده است.

وی گفت:این بروز رسانی و خریداری خودرو های خریداری شده پس از تاکید مقام محترم ریاست سازمان مبنی بر افزایش مهارت آموزی با استانداران انجام شده است.

راد در پایان ابراز داشت:طرح به روز رسانی کارگاهها و ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در حوزه صنعت در بازار کار و اشتغال افراد متخصص و ماهر نقش مهم و بسزایی دارد و ایجاد اشتغال از طریق مهارت آموزی در سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال از اهداف و اولویت های مهم آموزش های فنی و حرفه ای است.

 

<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازديدکنندگان اين صفحه: 110220 | بازديدکنندگان امروز: 155 | کل بازديدکنندگان: 608250 | بازديدکنندگان آنلاين: 8 | زمان بارگزاري صفحه: 0.6881 ثانيه