به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟

عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي

اخبار
 • میلاد مسعود مهدی موعود (عج) بر همه مسلمانان جهان مبارک باد
  میلاد مسعود مهدی موعود (عج) بر همه مسلمانان جهان مبارک باد

 • سلیمان پاک سرشت در نشست با انجمن کارفرمایی کرواسی که امروز سه شنبه 27 فروردین ماه 1398 در تهران برگزار شد گفت: با توجه به اولویت موضوع اشتغال در ایران، تعامل با کشور کرواسی در زمینه اعزام نیروی کار ماهر فرصت ارزشمندی است که سازمان آموزش فنی و حرفه ای با تمام ظرفیت خود پیگیری می کند.
  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در نشست مذکور گفت: شکل‌گیری ارتباطات بین دو کشور ایران و کرواسی باعث خرسندی است و این امکان فراهم است که ضمن ایجاد اشتغال برای جوانان توانمند مان، نیروی کار مورد نیاز کرواسی و دیگر کشور های اروپایی را مطابق با نیازها و شرایط مطلوب آموزش دهیم.

 • آغاز طرح بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد از اردیبهشت
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از اجرای طرح بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در سطح استان از دوم تا یازدهم اردیبهشت 98 خبر داد.

 • سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جلسه ­ایی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار ­شد، ضمن گفتگوی تصویری با مدیران فنی و حرفه ­ای استان­ های درگیر از آخرین اقدامات سازمان مطلع شد و دستورات لازم را صادر کرد.
  به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران سیل سازمان آموزش فنی و حرفه ­ای کشور، در این جلسه که با حضور مدیران ستادی و استانی برگزار شد، ابتدا مدیران سه استان سیل زده لرستان، خوزستان و گلستان ضمن تشریح شرایط کلی استان، گزارش اقدامات انجام شده از سوی سازمان را ارائه کردند و به سوالات رئیس سازمان درباره اقلام ضروری و مورد نیاز و دیگر بحث ها پاسخ دادند.

 • اعزام نیروی کار دارای مهارت و فارغ التحصیلان دانشگاهی به کشور کرواسی
  اعزام نیروی کار دارای مهارت و فارغ التحصیلان دانشگاهی به کشور کرواسی

جستجوی پیشرفتهجستجو در وب
نام :   
ایمیل :   
بازديدکنندگان اين صفحه:106510|بازديدکنندگان امروز:86|کل بازديدکنندگان:617472|بازديدکنندگان آنلاین:2|زمان بارگزاري صفحه:0.4141ثانيه