جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اتاق بازگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی یاسوج امضاء شد.


انعقاد تفاهمنامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اتاق بازگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی یاسوج

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اتاق بازگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی یاسوج امضاء شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در این خصوص بیان داشت:این تفاهم نامه در راستای ایجاد و گسترش همفکری و همکاریهاری علمی و فناوری بین دو طرف به امضاء رسید.

فاطمه اسدی افزود:بر اساس این تفاهم نامه تربیت نیروی ماهر و آموزش دیده مورد نیاز بخش خصوصی استان را که دارای مدرک و گواهینامه مهارت باشد،برعهده این اداره کل می باشد.

وی اظهار داشت:با توجه به رشد بیکاری و افزایش تحصیلکرده های دانشگاهی در جامعه، ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و توسعه کارآفرینی و کسب و کار های کوچک اشتغال زا نقش مهی در رفع این بحران خواهد داشت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن بیان اهداف این تفاهم نامه بیان داشت:توامند سازی بخش خصوصی استان و رقابت پذیر شدن بنگاه های اقتصادی در عرصه های ملی و بین المللی برای دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی،وارد شدن موسسات علمی و پژوهشی به صحنه توسعه  صنعت و تجارت کشور و تحلیل علمی مسائل و موانع مربوطه،اجرای طرح های تحقیقاتی مشترک در جهت شناخت مشکلات موجود در منطقه و ارائه راهکارهای موثر تا مرحله تبیین دانش فنی،برگزاری سیمنارها،دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت،همکاری مشترکدر برگزاری نمایشگاه های تخصصی و عمومی،انجام داوری،نظارت و ررسی نتایج در جشنواره و پروژه های تحقیقاتی،انجام امور مطالعاتی و امکان نظر سنجی مورد نیاز در ارتباط با اشتغال و بازار کار،استفاده مشترک از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی و تجهیزات آموزشی،انجام بازدید های متقابل علمی برای طرفین،استفاده مشترک از فضاهای آموزشی و تحقیقاتی،همکاری مشترک جهت آموزش و تمین نیروی ماهر از جمله اهداف انعقاد این می باشد.

اسدی تصریح کرد:با امضای این تفاهم نامه این اداره کل در تلاش است که در راستای رسالت و ماموریت خویش که همان تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص هست، از هیچ کوششی دریغ نخواهد داشت.


<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازديدکنندگان اين صفحه: 26209810 | بازديدکنندگان امروز: 45 | کل بازديدکنندگان: 714648 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3740 ثانيه