جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > تولید ماسک در کارگاه های مهارت آموزی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستانهای کهگیلویه و لنده


تولید ماسک در کارگاه های مهارت آموزی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستانهای کهگیلویه و لنده

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،فرج اله راد،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد از تولید ماسک در دو آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای خبر داد.

وی بیان داشت:با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و لزوم رعایت مراقبت های بهداشتی توسط شهروندان و نیاز مبرم شهروندان به اقلام ضروری مثل ماسک،ژل شستشوی دست و غیره در بخش خصوصی ما دو اموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در دو شهرستان لنده و کهگیلویه اقدام به تولید ماسک نمودند.

راد تصریح کرد:آموزشگاه علم و فن در شهرستان لنده و با مدیریت سرکار خانم سیروس به همراه کارآموزان مهارت آموخته صنایع پوشاک طی سه روز گذشته روزانه 450 عدد ماسک تولید و در اختیار مردم قرار داده است.

وی افزود:همچنین آموزشگاه آزاد پرنیان با مدیریت سرکار خانم داستان در شهرستان کهگیلویه که با مواد اولیه ای از طرف بیمارستان شهر دهدشت دریافت می کند روزانه با تولید 100 عدد ماسک را در اختیار بیمارستان قرار می دهد.

مدیرکل آموزش فنی  و حرفه ای استان تاکید کرد:تمامی این ماسک ها با نظارت شبکه بهداست و درمان تولید و پس از اتوکلاو در اختیار مراجع درمانی و مردم قرار می گیرد.<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>دوشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٨</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد