جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > برگزاری دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان هنرستان امام جعفر صادق(ع) در مرکز شماره یک یاسوج


برگزاری دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان هنرستان امام جعفر صادق(ع) در مرکز شماره یک یاسوج

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از برگزاری دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان هنرستان امام جعفر صادق(ع) در مرکز شماره یک یاسوج طی تفاهم نامه بین این اداره کل و آموزش و پرورش استان خبر داد.

فرج اله راد بیان دادشت:مهارت آموزی دانش آموزان یک ضرورت است چرا که دانش آموزان پس از پس از فراغت تحصیل می توانند در یک یا چند رشته مهارت و تخصص لازم را به همراه داشته باشند.

 وی اظهار داشت: باید اهمیت آموزش های مهارتی در جامعه نهادینه و جایگاه و نقش این  آموزش ها در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار در جامعه برای همه ما مشخص و معین است.

 راد افزود: همزمان با آغاز سال تحصیلی 99-98 براساس تفاهم نامه بین اداره کل آموزش و پرورش و این اداره کل در جهت ارائه آموزش کارآفرینی در مدارس آموزش و پرورش سطح استان در راستای ایجاد نگرش کارآفرینانه در دانش آموزان اولین دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان هنرستان امام جعفر صادق(ع) در مرکز شماره یک یاسوج در حال برگزاری می باشد.

 رکل آموزش فنی و حرفه ای استان تصریح کرد: هدف کلی از اجرای این طرح ایجاد روحیه کارآفرینی در بین دانش آموزان و شکوفایی استعدادها و ارائه آموزش های متناسب با سفارش بازار کار در هنرستان های شهر یاسوج است.

 راد گفت: جوانان جویای کار و علاقمند به شرکت در دوره های مهارت آموزی رایگان می توانند با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای محل سکونت خود مراجعه و در رشته مورد نظر ثبت نام نمایند.

 

 

<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازديدکنندگان اين صفحه: 26079832 | بازديدکنندگان امروز: 26 | کل بازديدکنندگان: 703035 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4090 ثانيه