جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > اجرای آموزش های کوتاه مدت ایران مهارت در خوابگاه های شبانه روزی آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه


اجرای آموزش های کوتاه مدت ایران مهارت در خوابگاه های شبانه روزی آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهدشت از اجرای آموزش های مهارتی کوتاه مدت طرح ایران مهارت در خوابگاه های شبانه روزی پسرانه و دخترانه آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه خبر داد.

طاهر دمساز گفت:در نشست با معاونت آموزش آموزش و پرورش دهدشت و روسای خوابگاه های پسرانه و دخترانه شبانه روزی دهدشت، روشهای اجرای طرح ایران مهارت و موانع ومشکلات موجود در اجرای این برنامه مطرح گردید و قرار شد هر دو دستگاه نسبت به رفع این مشکلات جهت اجرای بهتر تفاهم نامه اقدام لازم را به عمل آورند .

وی اظهار داشت: این جلسه با هدف بررسی راهکارهای اجرایی گسترش سطح تعاملات و همکاری میان دو دستگاه در حوزه آموزش های مهارتی برای دانش آموزان در سطح شهرستان برگزار گردید.

دمساز بیان داشت:این اداره کل با ارائه آموزش های مهارتی خواستار فراگیری یک کار و مهارت به           دانش آموزان پس از فراغت از تحصیل می باشد که این آموزش ها متناسب با سفارش بازار کار در  خوابگاه های شبانه روزی اجرا می گردد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهدشت با بیان اینکه این آموزش ها در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار می باشند ،تصریح کرد:مجموعه فنی و حرفه ای شهرستان عزم خود را در جهت توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی و ترویج فرهنگ مهارت آموزی در سطح شهرستان جزم کرده اند .

وی گفت:ارائه آموزش کارآفرینی در مدارس،هنرستان ها و خوابگاههای شبانه روزی شهرستان در راستای ایجاد نگرش کارآفرینانه در دانش آموزان با هدف پرورش افراد کارآفرین و خلاق می باشد.

<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازديدکنندگان اين صفحه: 25507151 | بازديدکنندگان امروز: 3 | کل بازديدکنندگان: 674244 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3910 ثانيه