جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > بازدید آموزش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد از کارگاه های مهارت آموزی زندان بند نسوان یاسوج


بازدید آموزش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد از کارگاه های مهارت آموزی زندان بند نسوان یاسوج

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان به همراه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران یاسوج از کارگاههای آموزشی فنی و حرفه ای زندان  بند نسوان، بازدید کردند.

فرج اله راد بیان داشت:این بازدید با هدف بررسی بررسی عملکرد کارگاههای آموزشی تیم سیار زندان،بررسی مشکلات و کمبود های آموزشی ،ایجاد کارگاههای جدید متناسب با نیاز بازار کار صورت گرفت .

وی اظهار داشت:طبق بررسی های انجام شده خوشبختانه دوره های آموزشی اجرا شده در بند نسوان نیز با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده و اعلام رضایت از برگزاری دوره های آموزشی داشته اند و خواستار برگزاری دوره های آموزشی در رشته های مختلف هستند.

راد تصریح کرد: با اجرای برنامه ریزی مناسب تاکنون آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی زیادی با حرفه های مختلف ارائه شده است که این آموزش ها منجر به توانمند شدن بانوان زندانی می شود و در ایجاد شغل و بازگشت آنان به جامعه بسیار مفید هستند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: با توجه به استقبال خوبی که از ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در زندان بند نسوان صورت گرفته،تلاش می کنیم که دوره های مورد نیاز این قشر از جامعه هدف را پاسخگو باشیم.

راد در پایان این بازدید افزود:رشته های کیف دوزچرمی، بافنده عروسک های تزئینی، خیاطی ،قالیبافی و گلیم بافی از جمله دوره های آموزشی فنی و حرفه ای هستند که تا الان در زندان بند نسوان اجرا شده است.

<p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازديدکنندگان اين صفحه: 25896579 | بازديدکنندگان امروز: 59 | کل بازديدکنندگان: 694280 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4120 ثانيه