جستجوي پيشرفتهجستجو در وب
? اخبار > شرکت 106 نفر از زنان خانه دار استان کهگیلویه و بویراحمد در آزمون های تعیین صلاحیت


شرکت 106 نفر از زنان خانه دار استان کهگیلویه و بویراحمد در آزمون های تعیین صلاحیت

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: در شش ماهه اول سال97، 106 نفر از زنان خانه دار استان در قالب تفاهمنامه در آزمون های سنجش و ارزشیابی تعیین صلاحیت شرکت کردند.

فرج اله راد بیان داشت: زنان خانه دار را بر اساس مقررات بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار داده است و در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش این بیمه نامه را نیز خواهند داشت.

وی اظهار داشت: حرفه صنعت ساختمان و حرفه های قالیبافی و گلیم بافی درمراکز آموزش  فنی و حرفه‌ای آموزش داده می‌شود که منجر به بیمه فراگیران می‌شود و در این اداره کل در شش ماهه اول سال جاری 106 نفر از زنان خانه دار و مهارت آموخته در حرفه قالیبافی و گلیم بافی در آزمون های سنجش و ارزشیابی مهارت شرکت کردند.

راد تصریح کرد:کارگران صنعت ساختمان و صاحبان حرفه های قالیبافی و گلیم بافی می توانند با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان و شرکت در آزمون سنجش و ارزشیابی مهارت و تعیین صلاحیت از خدمات پوشش بیمه ای تامین اجتماعی بهره مند شوند.

وی تاکید کرد: کارگران ساختمانی استان در 15 حرفه ضمن تعیین صلاحیت فنی و صدور گواهینامه مهارتی، کارگران عزیز را به اداره کل تامین اجتماعی معرفی نموده که آنان پس از طی مراحل قانونی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA <p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازديدکنندگان اين صفحه:24085022|بازديدکنندگان امروز:5|کل بازديدکنندگان:632833|بازديدکنندگان آنلاين:3|زمان بارگزاري صفحه:0.3380ثانيه