جستجوي پيشرفتهجستجو در وب
? اخبار > بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد روند اجرای آزمون عملی در مرکز خواهران یاسوج


بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد روند اجرای آزمون عملی در مرکز خواهران یاسوج

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرف های استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از روند اجرای آزمون عملی در مرکز خواهران بازدید کرد.

فرج اله راد بیان داشت:وظیفه واحد آزمون ارزیابی و سنجش مهارت این است که از کارآموزان آموزش دیده توسط مراکز فنی و حرفه ای طی دو مرحله آزمون کتبی و عملی بعمل آمده و مهارت آنها طی این دو مرحله سنجیده می شود.

 وی اظهار داشت:در آزمون عملی هدف سنجش میزان توانایی های اجرای تمام یا قسمتی از وظایف یک شغل در چهارچوب توانایی های مندرج در استاندارد مهارتی می باشد، در آزمون عملی رفتار افراد مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرد، بدیهی است افرادی در این آزمون شرکت خواهند کرد که حدنصاب نمره قبولی را در آزمون کتبی کسب نموده باشند.

راد تصریح کرد:کسب حداقل نمره 50 در آزمون کتبی و کسب حداقل نمره 70 در آزمون عملی می باشد و

افرادی که حد نصاب قبولی را کسب نکنند، مجدد در آزمون ارزشیابی عملی شرکت می نمایند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گفت:در نهایت به کسانی که در طی این دو مرحله حد نصاب نمره قبولی را کسب نمایند، گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA <p> </p> </td> </tr> <tr> <td> <p align=center>شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧</p> <br /></td> </tr> <tr> <td width="> نسخه چاپ ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازديدکنندگان اين صفحه:24085113|بازديدکنندگان امروز:24|کل بازديدکنندگان:632852|بازديدکنندگان آنلاين:3|زمان بارگزاري صفحه:0.3460ثانيه