جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار منتخب


از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تقدیم دولت شد
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طی مکاتبه ای با اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، «لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور» را برای قرار گرفتن در مسیر تصویب تقدیم دولت کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شریعتمداری، وزیر کار در این مکاتبه مورد تأکید بودن «ارتقای منزلت و صلاحیت حرفه ای و مرجعیت علمی و اجتماعی معلمان، استادان، پژوهشگران و فناوران» در نقشه جامع علمی کشور؛ بند (4) راهبردهای ملی از قسمت راهبردهای کلان (2) و « تقویت انگیزه های معنوی و تشویق اعتباری و مادی برای جلب نخبگان جامعه به سمت حرفه معلمی، استادی» در زمره اقداماتی که به صورت ملی باید انجام شود را مطرح کرد.
 ٠٧:٤٧ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
جهانگیری: ارتقای کیفی و کمی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ضروری است
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری از آموزش فنی و حرفه‌ای به عنوان یک ضرورت جدی برای توسعه و اداره کشور یاد کرد و گفت: باید برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر لازم اندیشیده شود تا آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارتی هم به لحاظ کمی و هم از نظر کیفی ارتقا پیدا کند.
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی عصر سه شنبه 11 خرداد ماه به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
 ٠٧:٤٥ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سی و پنجمین سفر استانی؛ معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان لرستان سفر کرد
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به منظور شرکت در آیین معارفه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای جدید استان لرستان و تقدیر از مدیر کل سابق، دیدار با استاندار و بازدید از مراکز آموزشی، طی سفری دو روزه ۸ و ۹ خرداد ماه سال جاری در سی و پنجمین سفر استانی خود به استان لرستان سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ در این سفر حسین فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع و رضا نصری، مدیرکل دفتر ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین الملل، رئیس سازمان را همراهی کردند.
 ١١:١٧ - دوشنبه ١٠ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری های ایران و زیمباوه در حوزه آموزش فنی و حرفه ای گسترش می یابد
به منظور گسترش همکاری های حوزه آموزش های فنی و حرفه ای بین کشورهای ایران و زیمباوه، نشست مشترکی با حضور وزیر مختار و رایزن سفارت جمهوری زیمباوه در محل سازمان آموزش فنی و حرفه ای امروز چهارشنبه 5 خرداد ماه 1400 برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این نشست با حضور مدیرکل دفتر ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین الملل، مدیرکل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی، مدیر مسابقات ملی و بین المللی مهارت سازمان و وزیر مختار و رایزن سفارت جمهوری زیمباوه با هدف توسعه همکاری های آموزشی فنی و حرفه ای دو کشور برگزار شد.
 ٠٨:١٥ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار کرد؛ وبینار آموزشی مهارت های تاب آوری روانشناختی در بحران کرونا
داود ناصری امید،مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آیین افتتاح وبینار آموزشی مهارت های تاب آوری روانشناختی در بحران کرونا، بر ایجاد راهکارهای نوین در دوران کرونا و تبدیل تهدیدها به فرصت ها تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، وبینار آموزشی مهارت های تاب آوری روانشناختی در دوران کرونا در چهار محور: تاب آوری از نگاه روانشناسی منابع انسانی، مدیریت فضای خانه در دوران کرونا، تاب آوری در بحران کرونا و راه کار های مراقبت از کودکان در بحران کرونا ویژه کارکنان سازمان و خانواده های آنان در سراسر کشور، امروز دوشنبه ۸ خرداد در سازمان برگزار شد.
 ٠٨:١٣ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و کمیته امداد خمینی (ره) تفاهم نامه همکاری امضا کردند
تفاهم نامه همکاری سه جانبه سازمان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و کمیته امداد خمینی (ره) در زمینه های همکاری مشترک اجتماعی، آموزشی، علمی، پژوهشی و فن آوری به امضای سه دستگاه رسید.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، اهداف این تفاهم نامه تقویت زمینه اجرای قانون الزام فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای و افزایش کمی و کیفی فرصت های اشتغال، جهت کارجویان عادی و مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) و توسعه دانش فنی نیروهای کاردان (تکنسین) شاغل در شرکت های پیمانکار طرف قرارداد در پیمان های جدید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است.
 ٠٨:٢٦ - چهارشنبه ٥ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت گرفت؛ دعوت از دستگاه های ملی برای مشارکت در برگزاری مسابقات ملی مهارت
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی مکاتبه ای از 9 دستگاه و نهاد ملی برای عضویت در ستاد اجرایی مسابقات ملی مهارت، به منظور مشارکت در برگزاری این رویداد ملی، دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در این مکاتبه رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای با اشاره به صراحت «بند 29 مصوبه جلسه 737 مورخ 98/10/17 شورای فرهنگ عمومی کشور در خصوص حمایت از مسابقات ملی مهارت» و با عنایت به «لزوم تغییر ساز و کار برگزاری مسابقات از سازمانی به ملی» و نیز همکاری تمامی سازمان ها و نهادهای مرتبط، از دستگاه های مذکور به منظور عضویت در ستاد اجرایی مسابقات ملی مهارت و مشارکت در تصمیم گیری ها، برنامه ریزی ها و اجرای رویداد ملی مذکور دعوت کرده است.
 ٠٨:٢٤ - چهارشنبه ٥ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور؛ مدرک گرایی محض از عوامل بیکاری در جامعه است
علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور، در گفت‌وگو با حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: برای تبدیل شدن مهارت به گفتمان باید در جامعه و سطح توده کاری فرهنگی و اجتماعی صورت بگیرد و مدرک گرایی محض را در جامعه از بین ببریم.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این گفتگو، رئیس سازمان بیان کرد: دامنه آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بسیار فراگیر و متنوع و متناسب با نیاز بازار و اقشار و گروه‌های مختلف است و هیچ محدودیتی چه از نظر سنی و چه جنسیتی برای افراد جامعه قائل نمی‌شود.
 ٠٧:٣٣ - دوشنبه ٣ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
درخواست رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از ستاد ملی مقابله با کرونا؛ مربیان آموزش فنی و حرفه ای در اولویت واکسیناسیون کووید 19 قرار گیرند
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور طی مکاتبه ای با ستاد ملی مقابله با کرونا خواست تا «مربیان آموزش فنی و حرفه ای سراسر کشور در اولویت واکسیناسیون کووید 19» قرار گیرند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هاشمی طی مکاتبه ای، با ستاد ملی مقابله با کرونا خواست تا مربیان مراکز آموزش دولتی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد، در تزریق واکسن کووید 19، همانند معلمان و مدرسان آموزش و پرورش، در اولویت قرار گیرند.
 ١٣:٤٣ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای ارائه خدمات مطلوب تر بیمه ای به همکاران؛ نشست مشترک مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان با مسئولان بیمه سرمد برگزار شد
نشست مشترک مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با رئیس و اعضای هیات مدیره بیمه سرمد به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد این بیمه در ارائه خدمات به همکاران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با هدف بررسی و ارزیابی عملکرد بیمه سرمد، بررسی مشکلات اجرایی و رفع آن ها و همچنین ارائه خدمات مطلوب تر به همکاران، نشستی با حضور داود ناصری امید، مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مجتبی کاتب، رئیس هیات مدیره بیمه سرمد و مدیران ستادی این بیمه، روز دوشنبه 27 اردیبهشت 1400، در محل دفتر اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی، برگزار شد.
 ٠٨:٠١ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد.
 ٠٨:٥٦ - دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دیدار رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با سفیر استرالیا مطرح شد: امروز، جهان لزوم انقلاب در حوزه مهارت را به خوبی احساس کرده است
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با خانم لیندال ساکس، سفیر کشور استرالیا، گفت: تداوم گفتگوها، صیانت از روابط و تبادل تجربیات را به همراه دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیرکار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با خانم لیندال ساکس، سفیر کشور استرالیا، پیرامون بررسی راهکارهای گسترش تعاملات دو کشور در زمینه دانش فنی و مهارتی، امروز 21 اردیبهشت 1400 در محل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
 ٠٧:٣٩ - شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست توسعه همکاری های مشترک حوزه آموزش های فنی و حرفه ای ایران و چین برگزار شد
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نشست مشترک توسعه همکاری های حوزه آموزش های فنی و حرفه ای ایران و چین که با حضور سفیر جمهوری خلق چین برگزار شد، گفت: آموزش های فنی و حرفه ای می تواند پیشتاز اجرای برنامه های همکاری بلند مدت بین دو کشور باشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیرتعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشو، در نشست با چانگ هوا، سفیر جمهوری خلق چین که دوشنبه 20 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد، گفت: رابطه ایران و چین قدمت تاریخی دارد و در بین مردمان دو کشور آثار و نشانه های این پیوند را به خوبی می بینیم.
 ٠٧:٥٦ - سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور در گفت‌وگو با آتیه آنلاین تاکید کرد: مهارت‌آموزی باید منطبق بر نیاز بازارها باشد
اهمیت بی‌بدیل مهارت‌آموزی‌ در دنیای امروز و نقش اثرگذار این مهم در چرخه کار، اشتغال و تولید در دهه‌های گذشته توسط کشورهای توسعه‌یافته به اثبات رسیده است
کشورهای مختلفی در سطح جهان با ارائه الگوهای اقتصادی توسعه‌محور مبتنی بر آموزش و مهارت‌آموزی‌ در طی دهه‌های اخیر توانسته‌اند از جمع کشورهای جهان سوم یا کشورهای در حال توسعه به جمع کشورهای توسعه‌یافته پیوسته و با ایجاد زمینه‌های مختلف، شرایط مناسب اقتصادی و رفاه را برای جامعه خود به ارمغان آورند.
 ١٠:٥٩ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازديدکنندگان اين صفحه: 6740 | بازديدکنندگان امروز: 65 | کل بازديدکنندگان: 750623 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5420 ثانيه