جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? مرکز فن آوری اطلاعات

مركز آموزش فني و  حرفه اي شماره یازده  فناوری اطلاعات  شهریاسوج

 در اســــتان کهگیلویه ویوبراحمد

 

یکی از مراکزآموزش فني و حرفه اي استان کهگیلویه ویوبراحمد ، مركز آموزش فني و  حرفه اي شماره یازده  فناوری اطلاعات است . که از تاریخ 1382  در کلیه  رشته های   فناور ی اطلاعات  مشغول به فعالیت است.

مرکزآموزش فنی و حرفه ای دومنظوره فناوری اطلاعات در زمینی به مساحت 1020مترمربع و با زیربنای1109 مترمربع  آموزش های  فنی و حرفه ای را به علاقمندان ارائه می دهد.

به لحاظ جغرافیای این مرکز درون شهر  واقع شده است.

این مرکز با تعداد 5 کارگاه آموزشی با عناوین کارگاه رایانه یک، دو، سه،  کارگاه الکترونیک و مکاترونیک در زیر بنای 1109مترمربع به طور متوسط سالانه120000 نفرساعت معادل500نفردوره کارآموز را آموزش می دهد.

از جمله رشته های آموزشی در این مرکز می توان به رشته های مکاترونیک، plc، نرم افزارهای مختلف تخصصی مهندسی علوم پایه، کشاورزی و علوم انسانی اشاره نمود.

مرکزآموزش فنی و حرفه ای دومنظور فناوری اطلاعات علاوه برامکانات آموزشی از امکانات رفاهی همچون نمازخانه  برخوردار است.

آموز شهای مهارتی پیشرفته  که از ویژگی خاص این مرکز می باشد.

توسعه این مرکز در بخش های فضای سبز، فضای آموزشی و محوطه سازی در برنامه پروژه ها ی عمرانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

آموزش حرفه های الکترونیک ، انرژی های تجدید پذیر ، دوره های پیشرفته شبکه ها ی کامپیوتری و نرم افزارهای تخصصی رشته های مختلف در برنامه آینده این مرکز آموزش فنی و حرفه ای قرار گرفته است.

آدرس پست الکترونیکی: ittc.yasuj@gmail.com 

آدرس وب سایت: itic yasuj .blogfa.com

 شماره های تماس: 07433380427

شماره دورنگار: 07433380427

آدرس مرکز:یاسوج زیرتل- روبه روی گلزار شهدا خیابان فنی و حرفه ای  مرکز آموزش فناوری اطلاعات یاسوج
 

 

 

بازديدکنندگان اين صفحه: 4232 | بازديدکنندگان امروز: 106 | کل بازديدکنندگان: 807640 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.8590 ثانيه